Aktualności

Listopad 12, 2023

Najfajniejsze zajęcia sportowe w Łodzi: Akrobatyka, Szkrabos, Los Adultos - tylko w Park Trampolin SALTOS!

Najfajniejsze zajęcia sportowe w Łodzi: Akrobatyka, Szkrabos, Los Adultos - tylko w Parku Trampolin SALTOS!😍😍😍

Park Trampolin SALTOS to miejsce, gdzie sport i zabawa spotykają się w jednym magicznym miejscu! Przedstawiamy Ci niezwykłą ofertę zajęć sportowych, która skradnie serca zarówno najmłodszych, jak i tych trochę starszych.

Akrobatyka w Łodzi: Spróbuj Nowego Wyzwania!
Zaczynamy od ekscytującej dziedziny – akrobatyki. W Parku Trampolin SALTOS, akrobatyka to nie tylko sztuka, to styl życia! Zajęcia są dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności, a nasi doświadczeni instruktorzy zadbają, abyś osiągnął/ęła swoje cele. Zapisz się już dziś na [akrobatykę w Łodzi] i zanurz się w fascynującym świecie skoków!

Szkrabos: Zajęcia Sportowe Dla Małych Skaczących Odkrywców!
Twoje maluchy zasługują na najlepsze początki. Szkrabos to więcej niż zajęcia sportowe – to prawdziwa przygoda dla najmłodszych skaczących odkrywców. Zajęcia pełne uśmiechu, ruchu i nauki, które rozwijają zdolności motoryczne. Kliknij [tutaj], aby zapisać swoje dziecko na zajęcia Szkrabos i zobaczyć jak rozwija się w nim mały akrobata.

Los Adultos: Skok w Świat Aktywności Dla Każdego Dorosłego!
Niech wiek nie będzie przeszkodą w odkrywaniu nowych możliwości! Los Adultos to unikalna oferta zajęć dla dorosłych, która pozwala na odkrywanie radości ze skakania niezależnie od doświadczenia. Odpocznij od codziennego zgiełku i dołącz do nas na [Los Adultos]. Twoje ciało i dusza będą Ci wdzięczne!

Harmonogram Zajęć: Znajdź Czas na Aktywność!
Sprawdź koniecznie nasz [harmonogram zajęć] i zaplanuj swój tydzień z nami! Znajdź dogodny termin i skontaktuj się z nami!

Zapisz się Już Dziś i Zacznij Ćwiczyć z SALTOSem!
Nie czekaj! Odwiedź SALTOS już dziś, zapisz się na swoje ulubione zajęcia i zacznij osiągać swoje cele! ,

Kliknij [tutaj] i zacznij swoją przygodę ze sportem już dziś.

Do zobaczenia w SALTOSie!

zamknij

Wejście

Wejścia są wyłącznie o pełnych godzinach. Przyjdź 15 min. wcześniej (rejestracja + przebranie się).

Pamiętaj, że tylko zakup biletu online gwarantuje Ci miejsce na daną godzinę!

Rejestracja

TURBO ważna rzecz!!! Po kupieniu biletu online zarejestruj siebie i pozostałe osoby, z którymi do nas przychodzisz! To oszczędzi Wam czas stania w kolejce do recepcji.

Jeśli osoba skacząca ma mniej, niż 18 lat,  podczas rejestracji opiekun dostanie SMS'a z prośbą o potwierdzenie zgody na skakanie - nie trzeba już przynosić papierowych zgód :D

 

Rozgrzewka

Udział w rozgrzewce prowadzonej przez naszych trenerów jest obowiązkowy - nie można jej pominąć.

Każdą godzinę rozpoczynamy rozgrzewką, dla spóźnialskich organizujemy powtórkę 15 min. po pełnej godzinie.

Opieka

Jeśli masz mniej niż 13 lat, przez cały pobyt u nas musi Ci towarzyszyć pełnoletni opiekun (nie ma obowiązku skakania). Jeśli masz 13-18 lat, to możesz przyjść sam/a, ale musisz być zarejestrowany przez rodzica/opiekuna prawnego. Tutaj się zarejestrujesz www.saltos.pl/rejestruj  

Skarpety antypoślizgowe

Obowiązkowe są również skarpetki antypoślizgowe – kosztują tylko 8 zł.

zamknij

zamknij

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Orientacja pozioma nie jest obsługiwana.