Aktualności

Styczeń 12, 2024

Aktywne Ferie Zimowe 2024 w Łodzi: Odkryj Zajęcia w SALTOS!

Ferie Zimowe 2024 w Łodzi

Ferie Zimowe 2024: Bądź Aktywny w Łodzi z Park Trampolin SALTOS

Zbliżają się ferie zimowe, a my w SALTOS Łódź mamy dla Ciebie idealną propozycję na aktywne i pełne energii ferie! Wyjdź z domu i dołącz do nas na wolne skakanie - połącz mega rozrywkę z aktywnością fizyczną.

🤸‍♀️ Akrobatyka, Parkour, Szkrabosy, Los Adultos: Zajęcia dla Każdego

W SALTOS wierzymy, że aktywność nie zna granic wiekowych. 😜 Dlatego podczas ferii zimowych (i przez cały rok) proponujemy wpaść do nas na wolne skakanie, które jest dla każdej grupy wiekowej. Najmłodsi odkrywają radość z ruchu, a dla tych, którzy szukają wyzwań, proponujemy postawić swoje pierwsze kroki w stronę AKROBATYKI lub PARKOUR - po feriach koniecznie dołącz do naszych zajęć specjalistycznych to pozwoli utrzymać kondycję przez cały rok. Dorosłych zapraszamy na Los Adultos!

🤸‍♀️ Planuj Zimowe Aktywności: Zajęcia Sportowe w SALTOS Łódź

Zaplanuj swoje ferie zimowe z nam i odkryj naszą ofertę zajęć sportowych, które nie tylko dostarczą Ci świetnej zabawy przez cały rok, ale również pomogą utrzymać formę fizyczną w okresie zimowym. Od skakania na trampolinach, przez zajęcia akrobatyki, po treningi personalne - mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby aktywnie spędzić czas nie tylko w ferie.

🤸‍♀️ Zapoznaj się z naszymi zajęciami sportowymi i zarezerwuj miejsce jeszcze dziś!

Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia w SALTOS Łódź i ciesz się aktywnymi zajęciami przez cały rok (w ferie 29.01 - 11.02 nie prowadzimy zajęć specjalistycznych). KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce!

Aktywne ferie z nami to gwarancja niezapomnianych chwil, zdrowej zabawy i pełnej energii atmosfery!

Do zobaczenia!

 

zamknij

Wejście

Wejścia są wyłącznie o pełnych godzinach. Przyjdź 15 min. wcześniej (rejestracja + przebranie się).

Pamiętaj, że tylko zakup biletu online gwarantuje Ci miejsce na daną godzinę!

Rejestracja

TURBO ważna rzecz!!! Po kupieniu biletu online zarejestruj siebie i pozostałe osoby, z którymi do nas przychodzisz! To oszczędzi Wam czas stania w kolejce do recepcji.

Jeśli osoba skacząca ma mniej, niż 18 lat,  podczas rejestracji opiekun dostanie SMS'a z prośbą o potwierdzenie zgody na skakanie - nie trzeba już przynosić papierowych zgód :D

 

Rozgrzewka

Udział w rozgrzewce prowadzonej przez naszych trenerów jest obowiązkowy - nie można jej pominąć.

Każdą godzinę rozpoczynamy rozgrzewką, dla spóźnialskich organizujemy powtórkę 15 min. po pełnej godzinie.

Opieka

Jeśli masz mniej niż 13 lat, przez cały pobyt u nas musi Ci towarzyszyć pełnoletni opiekun (nie ma obowiązku skakania). Jeśli masz 13-18 lat, to możesz przyjść sam/a, ale musisz być zarejestrowany przez rodzica/opiekuna prawnego. Tutaj się zarejestrujesz www.saltos.pl/rejestruj  

Skarpety antypoślizgowe

Obowiązkowe są również skarpetki antypoślizgowe – kosztują tylko 8 zł.

zamknij

zamknij

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Orientacja pozioma nie jest obsługiwana.