📅 6 stycznia (Trzech Króli) Park Trampolin SALTOS w Łodzi działa na pełnych obrotach! Jesteśmy otwarci od 10:00 do 21:00 i zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić ten wyjątkowy dzień! 🎈 To idealna okazja, by rozruszać się po świątecznym leniuchowaniu i naładować energię na nowy rok.
Nieważne, czy jesteś fanem skoków na trampolinach, akrobatyki, czy po prostu chcesz się dobrze bawić – SALTOS to atrakcja dla dzieci i dorosłych w Łodzi, która nigdy nie zawodzi! 😊
🔥 Dlaczego warto odwiedzić nas 6 stycznia?
- Zabawa dla każdego – Park trampolin to przestrzeń, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą skakać bez ograniczeń. Strefy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Od skoków na trampolinach, po tory przeszkód i gigantyczną poduszkę powietrzną – adrenalina gwarantowana!
- Aktywność w grupie – Nie masz jeszcze pomysłu na rodzinny wypad lub spotkanie ze znajomymi? SALTOS to doskonałe miejsce, by wspólnie spędzić czas. Skaczcie razem, rywalizujcie na torach przeszkód lub po prostu cieszcie się ruchem!
- Dzieci to uwielbiają – Atrakcje dla dzieci w Łodzi mogą być różne, ale trampoliny to zawsze strzał w dziesiątkę! Maluchy mogą bezpiecznie bawić się pod okiem opiekunów, a starsze dzieci i nastolatkowie wyładowują energię na dużych trampolinach i w strefach parkouru.
🎂 Urodziny dla dzieci w SALTOS
Planujesz urodziny swojego dziecka w styczniu? 🎉 Park Trampolin SALTOS to idealne miejsce na wyjątkową imprezę. Urodziny w naszym parku to nie tylko skakanie – to także świetnie zorganizowane zabawy pod okiem doświadczonych animatorów. Dzieci wracają do domu z uśmiechem i wspomnieniami, które zostają na długo.
Sprawdź naszą pełną ofertę urodzinową tutaj: Urodziny w SALTOS.
🏃♂️ Zajęcia specjalistyczne – Akrobatyka, parkour i więcej!
Chcesz czegoś więcej niż wolne skakanie? SALTOS to także centrum zajęć specjalistycznych! W naszej ofercie znajdziesz:
- Akrobatykę – dla tych, którzy chcą nauczyć się salto i innych ewolucji.
- Parkour – tor przeszkód to idealne miejsce do rozwijania zwinności i kondycji.
- Szkrabos – zajęcia dla najmłodszych, które łączą zabawę i ruch!
- Los Adultos - wyjątkowe zajęcia dla dorosłych.
👉 Sprawdź harmonogram zajęć tutaj: Harmonogram zajęć SALTOS.
🎓 Wycieczki szkolne i lekcje WF-u
Szukasz ciekawego pomysłu na wycieczki szkolne w Łodzi? SALTOS pomieści nawet 60-osobowe grupy! To doskonały pomysł na lekcję WF-u poza szkołą. Nauczyciele i wychowawcy mogą liczyć na pełne wsparcie naszej kadry – my zadbamy o bezpieczeństwo i organizację zajęć, a dzieci będą miały masę frajdy! 🏫
Dowiedz się więcej o wycieczkach: Wycieczki szkolne w SALTOS.
✅ Jak zarezerwować bilety na 6 stycznia?
Rezerwacja biletów online to obowiązkowy krok przed wizytą w SALTOS. Zainteresowanie jest ogromne, a liczba miejsc ograniczona. Wystarczy kilka kliknięć, by zapewnić sobie i swoim bliskim niezapomnianą zabawę.
👉 Nie czekaj! Zarezerwuj bilety już teraz i bądź częścią święta pełnego skoków! Do zobaczenia na trampolinach! 🎊